Mediačné sprevádzanie

Z KAŽDEJ KONFLIKTNEJ SITUÁCIE EXISTUJE REŠPEKTUJÚCA CESTA VON. SPOLU JU NÁJDEME.  

Možno ste práve zaseknutí v blížiacom sa, či prebiehajúcom rozvode. A hľadáte, ako z toho vykľučkovať. Najradšej by ste už všetko mali z krku.

A namiesto toho si neviete predstaviť:

ZMENOU SVOJHO VLASTNÉHO NASTAVENIA MENÍTE CELÚ SITUÁCIU S DRUHOU STRANOU.

DOVOĽTE SI K TOMU PROFESIONÁLNU PODPORU.

Ako to spravíte? 

UJASNÍTE SI, AKO VON Z KONFLIKTNEJ SITUÁCIE A DOSIAHNETE SVOJ CIEĽ  S NOHAMI PEVNE NA ZEMI. 

1. KROK: MAPOVANIE, ANALÝZA A SPRÁVNE NASTAVENIE CIEĽA

Zistíme príčiny toho, čo spôsobuje, že sa necítite dobre. Definujeme si, čo vás v konflikte zbytočne udržiava. Osvetlím vám chýbajúce časti skladačky do vašej mapy. vašu situáciu možno prvý krát uvidíte s veľkou jasnosťou a odstupom. 

2. KROK: PRÁVNY KONTEXT, PRAKTICKÉ RIEŠENIE A PODPORA V CESTE ZA CIEĽOM

Až keď správne definujeme cieľ, môžeme sa správne venovať právnemu kontextu. Pomôžem vám definovať, ktoré obavy z právnych riešení sú z hľadiska zákona či právnej praxe irelevantné.

Prejdeme zákonný kontext vašej situácie, aj praktické možnosti tak, aby sa vám čo najviac uľahčila cesta k vášmu cieľu. Identifikujeme, či je potrebná aj právna analýza z rúk advokáta. Podporím vás v ceste za vašim cieľom. 

DOSIAHNEME KOMPLEXNÉ RIEŠENIE

Spojením oboch krokov dosiahneme pre vás komplexné riešenie, pretože sa nezameriame iba na vaše potreby, alebo iba na právne, či praktické alebo komunikačnú stratégiu. Vyriešime všetko naraz. 

Začnite s partnerom v rozvode komunikovať tak, aby ste sa férovo dohodli na vysporiadaní majetku a starostlivosti o deti. A nezbláznili sa so vzájomnej komunikácie. 

Úvodná jednorázová konzultácia
50 minút

CENA: 70,- Eur

Balíček troch konzultácií
3 x 50 minút

CENA:  150,- Eur

(3 x 50,- Eur)

Namiesto: 210,- Eur

Balíček šiestich konzultácií

6 x 50 minút

CENA: 240,- Eur

(6 x 40,- Eur)

 Namiesto: 420,- Eur

Toto o sprevádzaní hovoria klienti

,,Vedela som, že sa chcem rozviesť. Ale netrúfala som si spraviť prvý krok. Cítila som sa hrozne. Mala som dojem, že sa môžem hýbať len vo veľmi tesnom priestore, v ktorom sa ani dýchať nedá. Že všetky možnosti, ktoré pre seba vidím, sú úplne zlé.“

,,V momente, keď som si dohodla spoluprácu s tebou, všetko sa zmenilo. Vedela som, že ma budeš v tomto proces držať. Že aj keby niečo „vybuchlo“, tak sa mám kam obrátiť. Odrazu som pre seba videla aj reálne a dobré možnosti. Pochopila som, kde je moja sila a zdroje na riešenie situácie. A vtedy som sa odhodlala vykročiť. Veľmi ma prekvapilo, že keď som sa postavila svojim strachom, veci sa rýchlo dali do pohybu.“