Darčeková poukážka

DARUJTE NA VIANOCE LEPŠIE VZŤAHY
ALEBO…
NECHAJTE SI DAROVAŤ NA VIANOCE LEPŠIE VZŤAHY

darcekova poukazka

Chcete si na Vianoce darovať, alebo dostať niečo, čo:
• má zmysel,
• je originálne,
• bude mať veľký efekt a
• nezaťaží životné prostredie?

Darujte sebe, alebo svojmu blízkemu poukážku na hodinové sedenie s mediátorkou, lektorkou a sprievodkyňou na ceste k lepším vzťahom. Vďaka konzultácii získate nástroje na vylepšenie akéhokoľvek svojho vzťahu tak, aby ste sa vo svojom živote cítili lepšie.

Pre koho je poukážka vhodná:
Pre kohokoľvek, kto sa chce vo svojich vzťahoch cítiť lepšie. Každý dostane individuálny prístup podľa toho, aké sú jeho preferencie a potreby. Môžeme sa pozrieť spolu na náročnú životnú situáciu spojenú so vzťahom. Ale môžeme pracovať aj na zlepšení fungujúceho vzťahu. Výsledkom bude väčšia jasnosť, istota, lepší pocit a ujasnenie si svojich možností. Aj na Kriváň si so sebou zoberiete mapu, dobrého spoločníka a turistické vybavenie. Prečo sa teda nepodporiť na ceste za lepšími vzťahmi?

Čo Vy, alebo Váš blízky získa:
Veľmi originálny darček, ktorý by si ani sám možno ani neodvážil dopriať.
Dĺžka konzultácie: 1 hodina
Forma: online, alebo osobne (Bratislava, Karlova Ves)
Doba platnosti poukážky: 31.05.2022
Cena: 50,- Eur
Na účet: SK96 0900 0000 0001 7523 5274
Ako to funguje: Dajte mi vedieť, že máte záujem o kúpu poukážky (kontakt) a ja Vám obratom zašlem Váš Variabilný symbol k platbe. Uhraďte 50,- Eur. Po pripísaní platby na účet Vám do emailu pošlem poukážku s Vašim kódom, ktorú môžete vytlačiť a darovať svojmu blízkemu. Ekologickí minimalisti môžu poukážku obdarovanému venovať aj elektronicky.